Çerez Örnek

2024 Yılı Ege Üniversitesi Görevde Yükselme ve Unvan Değişikliği Sınavı

Yükseköğretim Üst Kuruluşları ile Yükseköğretim Kurumları Personeli Göreve Yükselme ve Unvan Değişikliği Yönetmeliği hükümleri uyarınca Yükseköğretim Kurulu Başkanlığı (YÖK) tarafından Görevde Yükselme ve Unvan Değişikliği Yazılı Sınavı yapılacaktır.

 
Görevde Yükselme ve Unvan Değişikliği Yazılı Sınavı, Üniversitemizde görev yapmakta olan Akademik, Sözleşmeli ve Sürekli İşçi statüsünde bulunan personeli kapsamamaktadır. İşbu sınav Memur statüsünde görev yapmakta olan personeli kapsamaktadır.
 
Görevde yükselme sınavı yapılması uygun görülen Şef, Memur ve Şoför kadroları ile unvan değişikliği sınavı yapılması uygun görülen Mühendis ve Sağlık Teknikeri kadroları, Yükseköğretim Kurulu Başkanlığı (YÖK) www.yok.gov.tr web sayfasında ilan edilmiştir.
 
Yükseköğretim Üst Kuruluşları ile Yükseköğretim Kurumları Personeli Göreve Yükselme ve Unvan Değişikliği Yönetmeliği uyarınca aşağıda belirtilen genel ve özel şartları taşıyan Üniversitemiz personelinin başvurularını 16.05.2024-31.05.2024 tarihleri arasında kapalı zarf ile Rektörlüğümüz Personel Daire Başkanlığı İdari Kadro ve Atama Şube Müdürlüğüne iletilmek üzere Rektörlüğümüz Genel Sekreterlik Yazı İşleri Şube Müdürlüğüne bağlı Genel Evrak Kayıt birimine teslim etmesi gerekmektedir.
 
Yazılı sınav yeri ve saati hakkında gerekli bilgiler daha sonra ayrı bir duyuru ve yazı ile birimlere bildirilecektir. İlanen duyurulur.
 
 
 
 
 
 

 

Başvuru Evrakları

Görevde Yükselme ve Unvan Değişikliği Yazılı Sınavına başvuru yapacak olan personelimiz aşağıda belirtilen formatlardan biri (.pdf veya .word, .excel) ile başvuru yapabilir.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Tel: (0232) 311 10743520 - 3527 - 4325
E-Posta: idari_kadro@mail.ege.edu.tr


Ege Üniversitesi

EGE ÜNİVERSİTESİ